Hakkımızda

 

Şirket Profili

MV Mekatronik Sistemler 2016 yılında İzmir'de kuruldu. Otomatik Kapı ve Geçiş Sistemleri alanında Yurtiçi ve Yurtdışı çözüm ortaklarıyla harmanladığımız, 2000’li yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizi,  gün itibariyle oluşan talepler doğrultusunda kendini işine adamış, tecrübeli, hizmet odaklı, atak, dinamik, yenilikçi ve profesyonel bir kadro ile MV Mekatronik Sistemler olarak bir çatı altında toplamak zarureti doğmuştur.

Kuruluşumuzdaki ana amaç; Gelişen teknolojiye uyumlu,  kişiye özel, projeye özel çözümlerle satış ve satış sonrası hizmetler, teknik servis hızı, geniş ürün yelpazesi ile sektörde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlük sağlamak, Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmektir.

Faaliyet Alanımız

Yapı sektörünün, ağırlıklı olarak da  inşaat sektörüne yönelik olup; bu sektörde inşa edilen Sağlık Yapıları, Kamuya ait Hizmet Binaları, Sanayi Tesisleri, Oteller, İş merkezleri, AVM’ ler ile konutlar ve benzeri yapılarda doğacak olan otomatik kapı ve otomasyon sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak ve uygulanan teknolojinin sunduğu rahatlığı, prestiji size de yaşatmak MV Mekatronik Sistemlerinin uzmanlık konusudur.  

En iyi ve en doğru ürünü kaliteden ödün vermeden mümkün olabilecek en rekabetçi fiyatlar ile müşterilerine ve iş ortaklarına sunmayı ilke edinen, MV Mekatronik Sistemler ürün kalitesi ve hizmet istikrarı ile taleplerinize uygun çözümler sunacaktır.

Misyon

Kalıcı, Rekabetçi, Kaliteyi amaç edinmiş Arz oluşturmak,

Geliştirdiği Satış stratejileri, Verdiği Hizmet ile tercih edilen, üzerine koyarak devam eden bir gelişim sağlamak,

Müşterilerimiz, Çözüm Ortaklarımız ve Çalışanlarımız ile Ülkemize fayda sağlayan, hizmet eden bir yapı oluşturmak,

Vizyon

Kalite, Dürüstlük ve İş ahlakını  “ Temel İlke” haline getirmek,

Yaptığı işin arkasında olan, yaptığı işe/hizmete sahip çıkan, satış sonrası hizmetler ile farklılık yaratan olmak,

Kalitede istikrarı sağlamak, Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmak, 

Politikamız

Piyasanın yaşadığı aşırı rekabetçi şartlara uyum sağlamak için; ürün-hizmet kalitemizi düşürmeden, israftan kaçınarak maliyetleri düşürerek çalışmak, halkımızın hizmetine kullanışlı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak ana prensibimiz olacaktır.